Anasayfa
2018-05-22 03:37:01 ( 351 izlenme )
Reklamlar

Bir Devir Kapanıyor! Çeyrek Asırdır Ekranlara Gelen 'Beyaz Show Yayından Kaldırıldı'

Yaklaşık çeyrek asırdır ekran macerasını sürdüren ve yaptığı şov programıyla milyonların tanıdığı ve sevdiği bir isim haline gelen Beyaz, kulislerde dolaşan iddialara göre Kanal D macerasını bitirdi ve Beyaz Show ekranlara veda etti.


1996 yılından bu yana Kanal D ekranlarında yer alan Beyazıt Öztürk, iki yıl önce aldığı bir kararla canlı yayınlarını bitirmiş ve bant yayınıyla seyircisinin karşısına çıkmıştı. Ancak bu kararından geçen sene vazgeçmiş ve canlı yayınlarını devam ettirme kararı almıştı.

HT Magazin yazarı Mustafa Doğan’ın köşesine taşıdığı bilgilere göre, ekranların en uzun soluklu talk show'unun Kanal D macerası resmen bitti. 

İşte yazının dikkat çeken o kısımları: 

“Doğan Ailesi'ne olan bağlılığı ve duygusal kişiliği herkesçe bilinen Beyaz'ın satış nedeniyle tadının kaçtığı, yeni sezonda ekranda olmaya sıcak bakmadığı zaten biliniyordu. Bir yandan yeni yönetimin elini rahatlatma niyeti de vardı. Malum, patronaj değişikliği sonrası hızlı bir dönüşüm yaşanıyor kanalda. Yayın çizgisi yavaş yavaş değişiyor. Nisan sonu programın yayınına aniden ara verilmesi de bundandı. Ama final kararını o değil, yeni yönetim aldı. Nezaketen kendisine başka program yapması teklifi götürülmüş. Tabii Beyaz bunun ne anlama geldiğini biliyor, düşünmeden reddetmiş. Çeyrek asırlık bir programa böyle bir veda yakışmazdı. Zaten dediğim gibi, programın Kanal D macerası bitti, ekran macerası değil”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yemekteyiz Programında Sunucu, Sözünü Kesen Yarışmacıyı Kovdu! Metrobüste Bir Kadının Gizlice Fotoğrafını Çeken Sapık! Eşini 'Şaka' Olsun Diye Trafikte Sıkıştıran Rahatsız Adam Arabaya Takla Attırdı Çocuğunun Örümcek Adam Olma Hayalini Gerçekleştiren Mükemmel Baba