Popüler Yeniler

Servisi Kaçıran 9 Yaşındaki Çocuğa 'Anne' İşkencesi

03 Kasım 2016 1698 izlenme
Reklamlar

Esenyurt'ta 32 yaşındaki elektrik elektronik mühendisi kadın, okul servisini kaçıran 9 yaşındaki oğlunun ellerini kollarını ve belini çamaşır ipiyle bağladı. İpin diğer ucunu da otomobiline bağlayan kadın, aracı da hareket ettirdi. Küçük çocuğun araca bağlı şekilde koştuğunu gören vatandaşlar duruma müdahale etti. Gözaltına alınan kadın çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.


Daha sonra aracını hareket ettiren Memiş'e çevreden gelen ve aracı durduran vatandaşlar tepki gösterdi. Memiş ise, “Babamda bunu bana yapıyordu. Size ne" diyerek kendisini engellemeye çalışan vatandaşlara tepki gösterdi.

Çocuk devlet koruması altına alındı

Anne ve babasının ayrı yaşadığı tespit edilen çocuğun, bakanlığın görevlendirdiği psikologlar tarafından yapılan inceleme sonucu korkudan dolayı psikolojik travma yaşadığı belirlendi. yenisafak.com'a bilgi veren yetkililer, savcılığın verdiği karar ile çocuğun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevlileri tarafından devlet koruması altına alındığını belirtti. Çocukla ilgili kararın, babasıyla görüşülmesinin ardından verileceği öğrenildi

Reklamlar
Reklamlar