Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor… Saniyeler içinde oldu!

32 izlenme2018-10-19 10:18:06
Reklamlar

ABD'nin Teksas eyaletinde bir güvenlik kamerasına takılan görüntüler basının gündemine oturdu. Görüntülerde bir kadın küçük bir çocuğu bırakıp kaçarken görülüyor.

Teksas eyaletinin Spring bölgesinde dün kaydedilen görüntüler büyük yankı uyandırdı. Bir evin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen o anlarda, bir kadın küçük bir çocuğu kolundan sürükleyerek evin önüne getiriyor.

Telaşla önce zile basan sonra kapıya vuran kadın, ev sahibinin çıkmasını beklemeden kaçtı. Kadın kendisini bekleyen bir arabayla oradan uzaklaşırken çocuk ise kadının arkasından bakakaldı.

Görüntülerin ardından ev sahibi kadın küçük çocuğu evine alırken polislere haber verdi. Polisin yaptığı araştırma sonucunda 2 yaşındaki çocuğun  Royal Prince Simmons olduğu anlaşıldı.

Simmons’ın babasının da aynı bölgede oturduğu ve olayın yaşandığı evin hemen yakınında olduğu öğrenildi. Kadının çocuğu babasına mı bırakmaya çalıştığı ve kimliği araştırılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KONDA yayınladı! İşte AK Parti seçmeni analizi: En çok ATV izliyor, internete girmiyor 10 Gün Boyunca Burun Kanaması Şikayeti Olan Adamın Burnundan Çıkan Şeyi Görünce Şok Olacaksınız Ekonominin halini anlatan gönderme... Evgar'dan nokta atış! Gecenin Bir Yarısı Metroya Otostop Çeken Gençler ve Onları Gidecekleri Yere Kadar Bırakan Makinist

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Yer Çekimi Kanunu'nun Yürürlükten Kaldırılmasına Halkımızın Cevabı!