Yandaş kanalda skandal sözler: Yılbaşına karşıyız, kim ortalığı havaya uçurursa uçursun

38 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

Milat gazetesinin yazarı Serdar Arseven, Kanal A'da yaptığı konuşmada Reina katliamına ilişkin kan donduran ifadeler kullandı.

Bayram Zilan'ın sunduğu "Kitabın Ortasından" isimli programda konuşan Arseven, "Yılbaşına sonuna kadar karşıyız. Yılbaşı kutlamaları, yılbaşında içki içilmesi sonuna kadar kumardır. Biz bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kim ortalığı havaya kaldırırsa, uçurursa uçursun" ifadelerini kullandı.

Program sırasında Dİyanet İşleri Başkanı'na getirilen eleştirilere değinen Arseven, "Bak şimdi CHP'liler de çok sorumsuz davranıyor. İşte, çıktılar, 'Diyanet İşleri Başkanı böyle demiş de, yılbaşına... Yılbaşına sonuna kadar karşıyız. Yılbaşı kutlamaları, yılbaşında içki içilmesi sonuna kadar kumardır. Biz bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kim ortalığı havaya kaldırırsa, uçurursa uçursun, bu başka mesele o başka meseledir" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kim Milyoner Olmak İster Selin Ünver'in Duygusal Hikayesi Yılbaşı gecesi bara girmek isteyen gericiler ile mekan sahibinin tartışması Saddam ile ilgili yıllar sonra ortaya çıkan gerçek Siirt'te Maden Ocağında Göçük: 4 İşçi Yaşamını Yitirdi