Yılbaşı gecesi bara girmek isteyen gericiler ile mekan sahibinin tartışması

18 izlenme 03 Ocak 2017
Reklamlar

2017 yılına saatler kala, Gölcük’ün gece hayatı hareketli semtlerinden olan Değirmendere’de yılbaşı kutlamalarının yapıldığı sırada ilginç bir olay yaşandı. Başlarında sarık olan ve Gölcük’ten geldiklerini belirten bir grup, yılbaşı kutlaması yapılan mekanlara giderek vatandaşlara yılbaşı kutlamanın günah olduğunu anlatacaklarını dile getirdiler.

Kocaeli Barış gazetesinin haberine göre, gittikleri bir kafeteryada işletmeci tarafından içeriye girmeleri engellenen sarıklılarla, işletmeci arasında geçen diyalog ise bir amatör kameraya yansıdı. İşletmecinin şahıslara, “Yarın gelin anlatın, dinleyelim” dediği duyulurken sarıklı şahsın ise “Biz bunu rutin olarak yapıyoruz. Bu sadece yılbaşı meselesi değil ki Müslümanlar olarak insan sadece kalp krizi geçirmez ki. Sonra içki büyük bir günahtır. Kadın erkek bu beraberlik, işte kılık kıyafet…” tarzı ifadeleri dikkat çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görünce Zombi Görmüşcesine Arkanıza Bakmadan Kaçmanız Gereken 11 Erkek Tipi Eşyalar Dile Gelseydi Bize İlk Olarak Söylemeleri Muhtemel 16 Komik Cümle Sosyal Medya Bu Soruyu Soruyor: "Kaldığınız Yurtta Yangın Merdivenleri Kilitli mi?" Snapchat Yıldızından Yozgatlı Dayıya Cevap Geldi, Sosyal Medya Yıkıldı