Yılbaşı gecesi bara girmek isteyen gericiler ile mekan sahibinin tartışması

27 izlenme 03 Ocak 2017
Reklamlar

2017 yılına saatler kala, Gölcük’ün gece hayatı hareketli semtlerinden olan Değirmendere’de yılbaşı kutlamalarının yapıldığı sırada ilginç bir olay yaşandı. Başlarında sarık olan ve Gölcük’ten geldiklerini belirten bir grup, yılbaşı kutlaması yapılan mekanlara giderek vatandaşlara yılbaşı kutlamanın günah olduğunu anlatacaklarını dile getirdiler.

Kocaeli Barış gazetesinin haberine göre, gittikleri bir kafeteryada işletmeci tarafından içeriye girmeleri engellenen sarıklılarla, işletmeci arasında geçen diyalog ise bir amatör kameraya yansıdı. İşletmecinin şahıslara, “Yarın gelin anlatın, dinleyelim” dediği duyulurken sarıklı şahsın ise “Biz bunu rutin olarak yapıyoruz. Bu sadece yılbaşı meselesi değil ki Müslümanlar olarak insan sadece kalp krizi geçirmez ki. Sonra içki büyük bir günahtır. Kadın erkek bu beraberlik, işte kılık kıyafet…” tarzı ifadeleri dikkat çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Samara TV'den çıktı, görenler korkudan ne yapacağını şaşırdı Patlama anı Üsküdar’da böyle görüntülendi Cübbeli Ahmet Türkiye’nin En Önemli Sorununa Parmak Bastı Sosyal Medya Titredi Kendinizi Kötü Hissettiğinizde Yapabileceğiniz, Basit Ama Faydalı 14 Şey